• In English
 • Денис Шмигаль і президент JICA обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 липня 2023 року о 15:34

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та президент Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Акіхіко Танака під час зустрічі в Києві обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства.

  Денис Шмигаль подякував Уряду Японії за послідовну підтримку, зокрема через механізми JICA. Також він висловив вдячність за реалізацію спільного з Камбоджею проекту у сфері гуманітарного розмінування.

  «Розраховуємо на розширення співпраці у цій галузі, так само як і в галузі підтримки малого й середнього підприємництва», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

  Глава українського Уряду підкреслив, що Україна цінує намір JICA відкрити офіс у Києві.

  «Наш Уряд зі свого боку робитиме все можливе, щоб сприяти його якнайшвидшому відкриттю. Це зробить нашу координацію більш тісною та швидкою задля кращої реалізації спільних проектів», — відзначив Денис Шмигаль.

  Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) реалізовує в Україні програму екстреного відновлення на суму понад 500 млн доларів. Мова йде про проекти у сфері транспорту, гуманітарного розмінування, зміцнення енергетичної системи, відновлення галузі сільського господарства, сфер охорони здоров’я та освіти.

  Денис Шмигаль і президент JICA обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства Денис Шмигаль і президент JICA обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства Денис Шмигаль і президент JICA обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства Денис Шмигаль і президент JICA обговорили відновлення України та започаткування проектів державно-приватного партнерства