• In English
 • Денис Шмигаль: До кінця опалювального сезону комунальні тарифи залишаються незмінними
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 січня 2024 року о 19:46

  Тарифи на електроенергію, газ і тепло для населення не зміняться до кінця опалювального сезону.

  Про це в ефірі національного марафону «Єдині новини» повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  «Всі тарифи до кінця опалювального сезону, як ми і обіцяли, залишаться абсолютно незмінними. Це стосується в першу чергу тарифу на електроенергію – 2 грн 64 коп. за кіловат годину. Також не будемо змінювати тариф на газ – 7 грн 96 коп. за кубометр», - наголосив Прем’єр-міністр.

  За його словами, українці, які потребують підтримки, зможуть отримати субсидії.

  «Уряд цього року виділив 50 млрд грн для виплати субсидій. Це на 25% більше, ніж минулого року. Їх зможуть отримати 3 млн українських сімей», - сказав Денис Шмигаль.

  Глава Уряду запевнив, що опалювальний сезон Україна пройде стабільно, незважаючи на продовження енергетичного терору з боку рф.

  «Вперше ми проходимо цей опалювальний сезон з газом власного видобутку. «Нафтогаз України» і ДП «Укргазвидобування» збільшили обсяги видобутку на 11%, відкриті нові свердловини, в наших сховищах накопичено близько 10 млрд куб м. газу. Також Україна стала частиною ENTSO-E, збільшила можливості імпорту електроенергії до 1,7 ГВт. Це допомагає збалансовувати енергосистему під час російських атак та пікових навантажень», - заявив Денис Шмигаль.

  Він також подякував Збройним силам України, силам ППО, енергетикам за відмінну роботу, яка забезпечує світло і тепло в оселях українців.

  Денис Шмигаль: До кінця опалювального сезону комунальні тарифи залишаються незмінними