• In English
 • Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 жовтня 2022 року о 22:27

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступив онлайн на відкритті Другого міністерського круглого столу МВФ і Світового банку, що проходить 12 жовтня у Вашингтоні.

  Глава українського Уряду подякував партнерам за запроваджені пакети санкцій, які завдають відчутного удару по економіці ворога, та закликав надалі їх посилювати.

  «Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт», — наголосив Денис Шмигаль.

  На думку Прем’єр-міністра, росія платить замалу ціну за свої воєнні злочини. За прогнозами Світового банку, економіка росії цьогоріч скоротиться на 4,5%. Денис Шмигаль підкреслив, що цього замало для зупинення агресора.

  Очільник Уряду України зауважив, що наша держава потребує потужної фінансової допомоги з боку партнерів у 2023 році — приблизно 55 млрд доларів.

  «Як зазначив Президент України, це покриває дефіцит держбюджету на рівні $3,5 млрд на місяць і ще $17 млрд на проекти швидкого відновлення», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр України закликав союзників сприяти конфіскації заморожених російських активів: «Це сотні мільярдів доларів, які повинні піти на відновлення того, що знищили російські війська. Такою має бути плата в сучасному світі за руйнування й терор».

  Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт Денис Шмигаль: Більше санкцій проти росії та більше допомоги для України. Так світ має реагувати на кожен російський теракт