• In English
 • Денис Монастирський подякував заступникові Голови Консультативної місії ЄС в Україні Фредріку Весслау за його особистий внесок у реформу системи МВС України
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 грудня 2022 року о 16:04

  Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський подякував заступникові Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредріку Весслау за його особистий внесок у реформу системи МВС України.

  Фредерік Весслау, який завершив свою чотирирічну місію в Україні на посаді заступника керівника КМЄС, запевнив у намірі і надалі докладати усіх можливих зусиль для продовження успішних змін нашого сектору цивільної безпеки відповідно до стандартів ЄС.

  Обидва співрозмовники підкреслили, що за час функціонування Місії у Міністерстві відбулися суттєві зміни як у системі координації та взаємодії складових органів, так і в управлінні персоналом, підготовці кадрів тощо. Спільними зусиллям вдалося реалізували низку важливих проектів, серед яких: «Лідерство в управлінні змінами», «Підтримка реформи поліції в Україні» (запровадження європейської моделі охорони громадського порядку), запровадження в Україні концепції поліцейської діяльності, керованої аналітикою – Intelligence Led Policing.

  Денис Монастирський висловив подяку КМЄС за участь у розробленні української методології Оцінки загроз організованої злочинності – SOCTA, яка лягла в основу національної Стратегії боротьби з організованою злочинністю.

  Він також позитивно оцінив продемонстровану здатність КМЄС реагувати на появу нових викликів з початком російської повномасштабної агресії.

  «Ми вдячні за переорієнтацію невикористаного бюджету проектів на практичну допомогу для наших підрозділів, які з першого дня беруть участь у відсічі збройній агресії», - зазначив Міністр. Він висловив сподівання на подальшу спільну роботу з фахівцями КМЄС у реалізації вже розпочатих проектів, серед яких «Поліцейський офіцер громади», «Безпечне дитинство», «Custody records», а також просуванні ініціатив МВС у контексті виконання завдань, пов’язаних з інтеграцією України до Європейського Союзу.