• In English
 • Денис Улютін: Застосування гендерно орієнтованого підходу дозволяє використовувати обмежені фінансові ресурси адресно, ефективно та раціонально
  Міністерство фінансів України, опубліковано 19 листопада 2020 року о 10:16


  18 листопада стартувала заключна онлайн-конференція щодо підсумків реалізації проекту «Гендерне бюджетування в Україні».

  «Застосування гендерно орієнтованого підходу на рівні державного та місцевих бюджетів дозволяє використовувати обмежені фінансові ресурси адресно, ефективно, раціонально, забезпечуючи найбільш максимальний ефект для населення», - зазначив перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін у вітальному слові до учасників конференції.

  Він підкреслив, що це найбільший проект у світі із впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ).

  Зазначимо, що загальний бюджет проекту складає 70 521 110,00 шведських крон строком реалізації в 7 років (12.11.2013 – 31.12.2021 роки).

  «Лідируюча роль Мінфіну у процесі реалізації проекту дозволила інтегрувати гендерний підхід у систему управління державними фінансами на державному та місцевому рівнях. Результатом семирічної співпраці стало закріплення положень застосування гендерного підходу в бюджетному процесі в окремих нормативно-правових актах Мінфіну, які є обов’язковими для застосування головними розпорядниками коштів», - наголосив Денис Улютін.