• In English
 • Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 лютого 2022 року о 15:34

  Українці, які щепляться бустерною дозою вакцини проти COVID-19, отримають додатково 500 грн у межах президентської ініціативи єПідтримка. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Уряд сьогодні ухвалив зміни до програми. За ініціативою Президента Володимира Зеленського українці, які зробили бустерну дозу вакцини, з 14 березня зможуть отримати додатково 500 грн на спеціальний рахунок єПідтримки», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Також Денис Шмигаль відзначив, що люди віком від 60 років та особи з інвалідністю І та ІІ групи зможуть витратити кошти в межах програми на ліки та оплату житлово-комунальних послуг.

  Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу