• In English
 • Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 серпня 2020 року о 11:37

  На Софійській площі у м. Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України.

  Участь у заходах взяли Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, голова Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, члени Кабінету Міністрів, народні депутати та інші поважні гості.

  Під час урочистостей військові почесної варти у супроводі державного гімну підняли над Софійською площею синьо-жовтий стяг. Також відбулася церемонія вручення державних нагород України.

  Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України