• In English
 • Денис Шмигаль: Від початку року в Україну поставлено більш ніж 40 млн доз вакцин проти COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 грудня 2021 року о 15:12

  Цього року Уряд витратив більше 35 млрд грн на фінансування протидії коронавірусу, включаючи доплати медикам, закупівлю кисню й кисневих станцій, фінансування тест-лабораторій тощо. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 29 грудня. 

  Денис Шмигаль підкреслив, що у 2021 році Уряд багато концентрувався на протидії пандемії, а вакцинація від COVID-19 стала одним з головних завдань цього року.

  «Вважаю, що наша команда за лідерства Президента України Володимира Зеленського із цим завданням впоралася. Ми розпочали безкоштовну вакцинацію для всіх громадян. Всі наявні вакцини безпечні та перевірені. А головне — вони захищають від важкого перебігу хвороби. Найближчим часом щеплення будуть зроблені 50% дорослих українців. Вакцин достатньо, аби всі охочі могли вакцинуватися», — зауважив очільник Уряду.

  Як відзначив Прем’єр-міністр, від початку року в Україну поставлено більш ніж 40 млн доз вакцин.

  Також Денис Шмигаль підкреслив суттєвий прогрес у розвитку медичної системи у 2021 році.

  «Лікарям підвищено зарплату в середньому на 30%. Три мільйони пацієнтів користуються програмою «Доступні ліки», яка була розширена цього року майже на 50%. Цього року закуплено більше 700 нових автомобілів швидкої допомоги. Оновлено сотні приймальних відділень опорних лікарень та закуплено сотні одиниць медичного обладнання. Збільшено фінансування профілактики та лікування онкозахворювань, інфарктів, інсультів, інших хвороб», — зазначив Глава Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, Уряд збільшує фінансування кожної сфери, адже розуміє, що всі ці кошти трансформуються у якісно нову медичну систему, яка рятує десятки й сотні тисяч життів українців.

  Денис Шмигаль: Від початку року в Україну поставлено більш ніж 40 млн доз вакцин проти COVID-19 Денис Шмигаль: Від початку року в Україну поставлено більш ніж 40 млн доз вакцин проти COVID-19 Денис Шмигаль: Від початку року в Україну поставлено більш ніж 40 млн доз вакцин проти COVID-19