• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд збільшує підтримку українського експорту
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 серпня 2021 року о 14:17

  На засіданні Кабінету Міністрів, 18 серпня 2021 року, прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Експортно-кредитного агентства на 1,8 млрд грн.  За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Уряд хоче посилити підтримку вітчизняних підприємств, які опановують іноземні ринки, а тому розширює відповідну програму.

  «За другий квартал ВВП України зріс на 5,4%. Важливу роль у відновленні економіки зіграло зростання українського експорту, який за пів року зріс на 31%, або на 7 млрд доларів. Збільшення статутного капіталу Експортно-кредитного агентства на 1,8 млрд грн дозволить розширити присутність українських товарів на закордонних ринках», - відзначив Прем’єр-міністр.

  Також Денис Шмигаль відзначив, що за останній рік малий та середній бізнес отримав понад 60 млрд грн доступних та дешевих кредитів. Очільник українського Уряду наголосив, що держава і надалі буде підтримувати українських підприємців через програму доступних кредитів «5-7-9», державних портфельних гарантій та здешевлення кредитування для фермерів.

  Денис Шмигаль: Уряд збільшує підтримку українського експорту Денис Шмигаль: Уряд збільшує підтримку українського експорту