• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд виділив ще понад 30 млрд грн на зміцнення оборони України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 квітня 2022 року о 20:23

  Уряд під час засідання 19 квітня додатково виділив майже 16 млрд грн для Міністерства оборони України. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  За його словами, основні кошти підуть на виплати зарплат військовим, на ремонт і модернізацію техніки, на виплати родинам загиблих героїв.

  «Наші Збройні Сили тримають оборону. Тримають на всіх напрямках, у тому числі в місті-герої Маріуполі. Ми віримо в нашу перемогу та віримо в Збройні Сили України. Першочерговим завданням Уряду залишається забезпечення наших захисників. Щотижня ми виділяємо на це мільярди гривень», — наголосив Денис Шмигаль.

  Також Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення Міністерству внутрішніх справ 17 млрд грн. Як зауважив Прем’єр-міністр, це кошти для прикордонників, нацгвардійців, поліцейських, які є частиною сил оборони та по всьому фронту знищують російських окупантів.

  Денис Шмигаль: Уряд виділив ще понад 30 млрд грн на зміцнення оборони України Денис Шмигаль: Уряд виділив ще понад 30 млрд грн на зміцнення оборони України Денис Шмигаль: Уряд виділив ще понад 30 млрд грн на зміцнення оборони України Денис Шмигаль: Уряд виділив ще понад 30 млрд грн на зміцнення оборони України