• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 17:39

  Під час робочої поїздки на Донеччину 27 жовтня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув хід капітального ремонту другого Донецького водопроводу у Слов’янському районі.

  Глава Уряду наголосив, що в Україні необхідно покращувати якість питної води, тож Кабінет Міністрів у квітні цього року затвердив Концепцію Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України».

  «У проекті бюджету на 2022 рік планується спрямувати 1 млрд грн на програму «Питна вода України». Значний відсоток систем централізованого водопостачання у регіонах мають зношений стан, що погано впливає на якість води. Ситуацію необхідно змінювати, аби забезпечити мешканців громад якісною питною водою в достатній кількості», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Очікується, що ремонтні роботи на другому Донецькому водопроводі будуть завершені у квітні 2022 року. Це поліпшить якість надання послуг централізованого питного водопостачання населенню міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка та інших населених пунктів Слов’янського та Костянтинівського районів.

  З Державного фонду регіонального розвитку на ремонт ділянки водогону було виділено 102,2 млн грн у 2020 році та 71,8 млн гривень — у 2021-му. Крім того, з обласного бюджету на цей проект було спрямовано 11,3 млн грн у 2020 році й 7,9 млн грн — цьогоріч.

  Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко подякував Уряду за підтримку важливих для області проектів.

  Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні Денис Шмигаль: Уряд планує спрямувати 1 млрд грн на покращення якості питної води в Україні