• In English
 • Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 листопада 2020 року о 19:30

  Україна домовилася про співпрацю з Туреччиною щодо вивчення досвіду реалізації проекту міської лікарні в м. Анкара.

  Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відвідин лікарні в рамках робочого візиту до Турецької Республіки 30 листопада.

  «Україна потребує сьогодні таких сучасних медзакладів, оскільки велика частина медичної системи є застарілою. У процесі її реформування ми маємо будувати лікарні за новими принципами», — наголосив Прем’єр-міністр.

  За словами Дениса Шмигаля, група українських спеціалістів приїде для вивчення досвіду будівництва міської лікарні в м. Анкара, щоб реалізувати подібні проекти в межах державно-приватного партнерства в Україні.

  Довідково

  Анкара Шехір Хастанесі, яка відкрилася у 2019 році, є третьою за розміром міською лікарнею у світі. Вартість її будівництва становить 890 млн євро. Фінансування надали вісім турецьких і закордонних банків.

  Лікарня розрахована на обслуговування 30 тисяч пацієнтів щодня. На території закладу розташовується найбільша лабораторія у Туреччині (7400 м2).

  Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині Денис Шмигаль: Українські спеціалісти вивчатимуть досвід будівництва сучасних міських лікарень у Туреччині