• In English
 • Денис Шмигаль: У межах дерегуляції за останні чотири роки скасовано 1200 нормативно-правових актів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 липня 2021 року о 16:20

  В Україні здійснюється системна робота, спрямована на забезпечення сприятливого бізнес-середовища, зокрема, шляхом реалізації політики дерегуляції. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль  8 липня під час бізнес-форуму UkraineInvest Talks у Вільнюсі (Литовська Республіка).

  Очільник Уряду повідомив, що невдовзі при Кабінеті Міністрів України планується створити Інститут уповноваженого з дерегуляції та максимально спрощувати всі дозвільні процедури й можливі обмеження для бізнесу.

  «За останні чотири роки в межах дерегуляції переглянуто понад 6,5 тисяч актів регуляторного характеру на предмет їх законності та актуальності, скасовано приблизно 1 200 неактуальних нормативно-правових актів, які негативно впливали на бізнес-клімат в країні. Це дало можливість зменшити витрати суб’єктів господарювання в середньому по різних сферах економічної діяльності до 2 млрд гривень на рік», — зауважив Денис Шмигаль.

  За словами Прем’єр-міністра, Урядом України впроваджуються нові підходи та ініціативи, зокрема у сфері реєстрації бізнесу. Ведеться робота над тим, щоб реєстрація бізнесу відбувалася за мінімальний час.

  «Сьогодні цей процес займає менше однієї хвилини завдяки застосунку й порталу Дія. 21 секунда — рекорд реєстрації бізнесу в Україні», — повідомив Глава Уряду.

  Також Денис Шмигаль підкреслив, що Україна демонструє значні досягнення у питанні легкості ведення бізнесу, перемістившись у рейтингу Doing Business, з 112 на 64 місце. Він наголосив, що це не межа, адже мета Уряду — ТОП-30 рейтингу.

  Денис Шмигаль: У межах дерегуляції за останні чотири роки скасовано 1200 нормативно-правових актів Денис Шмигаль: У межах дерегуляції за останні чотири роки скасовано 1200 нормативно-правових актів Денис Шмигаль: У межах дерегуляції за останні чотири роки скасовано 1200 нормативно-правових актів Денис Шмигаль: У межах дерегуляції за останні чотири роки скасовано 1200 нормативно-правових актів