• In English
 • Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 квітня 2022 року о 15:55

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Литовської Республіки Інгріда Шимоніте 11 квітня відвідали звільнене смт Бородянка в Київській області.

  Очільники урядів оглянули руйнування, завдані населеному пункту російськими окупаційними військами.

  «Бородянка — одна з болючих ран на тілі України. Наслідки окупації російськими варварами жахають. Смерть і руїна — це те, що несе так званий «русскій мір». Ми притягнемо до відповідальності кожного, хто винен у цих звірствах. Литва, наші європейські партнери, підтримують нас на шляху встановлення справедливості», — зазначив Денис Шмигаль.

  Рятувальники продовжують розбирати завали зруйнованих будинків у Бородянці. До робіт залучено 186 осіб, 42 одиниці техніки. Допомагають рятувальникам також 40 добровольців із Києва.

  Як повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, піротехніками було знешкоджено близько 800 вибухонебезпечних предметів, серед яких, зокрема, є заборонені Женевською конвенцією.

  Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку Денис Шмигаль та Інгріда Шимоніте відвідали звільнену Бородянку