• In English
 • Денис Шмигаль: Регіони отримають субвенцію на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги в наданні тимчасового житла
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 жовтня 2021 року о 15:09

  Майже 22 млн грн субвенції буде спрямовано місцевим бюджетам на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги в наданні тимчасового житла. Відповідне рішення Уряд ухвалив під час засідання 28 жовтня.

  «Субвенцію отримають 11 областей. На ці кошти планується придбати 53 об’єкти нерухомості та провести ремонт 13 об’єктів для тимчасового проживання приблизно 242 внутрішньо переміщених осіб», — повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Крім того, Уряд затвердив Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Як підкреслив Прем’єр-міністр, метою документа є створення умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в територіальних громадах, які їх приймають.

  «Зокрема, йдеться про забезпечення повного доступу до адміністративних, соціальних та інших послуг, а також створення умов для розвитку потенціалу внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання», — відзначив очільник Уряду.

  За його словами, сьогодні в Україні налічується більш ніж 1 млн 400 тис. внутрішньо переміщених осіб, тому реалізація такої стратегії є критично важливою.

  Денис Шмигаль: Регіони отримають субвенцію на підтримку внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги в наданні тимчасового житла