• In English
 • Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 квітня 2021 року о 16:40

  У четвер, 15 квітня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Міністром закордонних справ Литви Габріелюсом Ландсбергісом, Міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом та заступником Міністра закордонних справ Естонії Рейном Таммсааром.

  На зустрічі також були присутні Міністр оборони України Андрій Таран, а також заступник Міністра закордонних справ України Василь Бондар.

  Денис Шмигаль відзначив важливість такого візиту у світлі триваючої російської ескалації та нарощування військової присутності вздовж кордонів України.

  «Високо цінуємо тверду і незмінну позицію Литви, Латвії та Естонії на всіх міжнародних майданчиках щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та у контексті триваючої збройної агресії проти нашої держави. Ми вдячні країнам Балтії за підтримку України у цей непростий час. Це демонструє високий рівень нашого партнерства та дружби», - сказав Денис Шмигаль.

  Також Прем’єр-міністр відзначив, що Україна високо цінує допомогу і підтримку євроінтеграційних і євроатлантичних прагнень нашої держави. За словами очільника українського Уряду, євроатлантична інтеграція є пріоритетом зовнішньої політики України.

  «Ми запропонували союзникам по НАТО 10 кроків для підтримки України у цій ситуації. Ми готові розвивати та посилювати нашу двосторонню та багатосторонню співпрацю у сфері безпеки та оборони, протидіяти гібридним загрозам та координувати зусилля для вирішення спільних викликів у сфері безпеки», - наголосив Денис Шмигаль.

  За словами Прем’єр-міністра, Україна також закликає Альянс посилити взаємодію, зокрема в частині розширення участі у спільних військових навчаннях.

  Під час зустрічі керівники МЗС Литви та Латвії, а також заступник Міністра закордонних справ Естонії наголосили на беззастережній підтримці України, її територіальної цілісності та суверенітету.

  Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії Денис Шмигаль провів зустріч з керівниками МЗС країн Балтії