• In English
 • Денис Шмигаль: Приватизація готелю «Дніпро» - це добрий знак для інвесторів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 липня 2020 року о 14:31

  Сьогодні, 15 липня, Фонд державного майна України виставив столичний готель «Дніпро» на приватизаційні торги.

  Про це, відкриваючи засідання Уряду, повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  За його словами, початок приватизації готелю «Дніпро» - це знакова подія для України. «На аукціоні станом на 12:30 вже є 29 учасників. Фонд державного майна розраховував, що підвищення стартової ціни відбудеться в 5-6 разів. Початкова ціна була 81 млн грн. Зараз ціна на аукціоні зросла вже більше 700 млн грн, тобто фактично в 9 разів. І це лише початок», - підкреслив Прем’єр-міністр.

  Він також наголосив, що сьогоднішня подія – «не тільки важливий крок з точки зору відновлення приватизаційних процесів. Це також добрий знак для інвесторів, що приватизація в Україні відбувається прозоро, чесно та на відкритих торгах».

  «Ви прямо зараз можете спостерігати за цим аукціоном - він проходить онлайн, трансляцію можна побачити на сторінках Фонду держмайна в соцмережах. Наш Уряд і надалі сприятиме тому, щоб якомога більше державних підприємств отримували ефективних господарників. Це не нова модель, і це не якась складна реформа, це нормальна практика розвинених країн, коли підприємствами управляє ефективний власник», - підсумував Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: Приватизація готелю «Дніпро» - це добрий знак для інвесторів