• In English
 • Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 12:36

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Кіровоградську область 26 жовтня ознайомився зі станом реконструкції комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву-2».

  Очільник Уряду оглянув спортивну інфраструктуру закладу та виконання ремонтних робіт ІІ черги в межах президентського проекту «Велике будівництво».

  «Під час Олімпіад і великих міжнародних змагань увага всієї країни завжди прикута до наших талановитих спортсменів. Їхній успіх — це успіх України, тож ми маємо забезпечити їм належні умови підготовки. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» такі заклади отримують сучасну спортивну інфраструктуру для виховання майбутніх чемпіонів», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр поспілкувався з учнями дитячо-юнацької школи, а також вручив цінний подарунок Бозорбою Матякубову — чемпіону Європи з боксу серед молоді та вихованцю цього закладу.

  Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву-2 займається відбором і підготовкою спортсменів резерву для збірних команд України та участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У закладі функціонують п’ять відділень з олімпійських видів спорту (легка атлетика, бокс, бейсбол, софтбол і футбол), у яких займаються приблизно 600 дітей та працює 31 тренер-викладач.

  Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому Денис Шмигаль поспілкувався з учнями Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи в Кропивницькому