• In English
 • Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 листопада 2021 року о 13:44

  Під час робочої поїздки в Тернопільську область Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з реконструкцією модернізованої котельні комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго».

  Очільник Уряду наголосив, що модернізація котелень спрямована на підвищення енергоефективності та зменшення втрат тепла під час його транспортування мережами.

  «Котельня виробляє та постачає теплову енергію понад сотні багатоквартирним житловим будинкам, а також школам, садочкам і лікарням. Виконання реконструкції дозволило при виробництві одиниці теплової енергії знизити, порівняно з минулим роком, споживання природного газу на 6%, електричної енергії на 34% щомісячно та зменшити вплив вартості вказаних енергоносіїв на величину тарифу на виробництво теплової енергії», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр додав, що наступного року в Україні за ініціативи Президента Володимира Зеленського стартує масштабна програма з енергомодернізації. За словами Глави Уряду, комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в комунальних платіжках для людей.

  Реконструкція котельні «Тернопільміськтеплокомуненерго» відбувається за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Денис Шмигаль підкреслив, що це є черговим прикладом успішності реформи децентралізації, коли місцева влада реалізовує спільні проекти з міжнародними фінансовими організаціями.

  Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках Денис Шмигаль під час огляду котельні на Тернопільщині: Комплекс енергоефективних заходів допоможе знизити суми в платіжках