• In English
 • Денис Шмигаль: Перші 200 млн грн пішли на виплати допомоги ФОП і найманим працівникам
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 квітня 2021 року о 16:09

  Перші 200 мільйонів гривень були спрямовані для виплат державної допомоги фізичним особам-підприємцям і найманим працівникам, які постраждали від посилених обмежень у «червоних» карантинних зонах. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 28 квітня.

  «Станом на зараз подано вже понад 300 тисяч успішних заявок на допомогу від держави у розмірі 8 тисяч гривень. І вже перші 200 млн гривень пішли на виплати. Одразу хочу запевнити, що Уряд спільно з Верховною Радою розпочав роботу над виділенням додаткових коштів для фінансування 100% усіх зареєстрованих і тих, хто зареєструється», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що всі виплати будуть здійснені в повному обсязі.

  Очільник Уряду також нагадав, що минулого тижня з «червоної» зони карантину вийшло одразу три області: Чернівецька, Львівська й Одеська. В усіх областях, за його словами, спостерігається зниження кількості нових випадків захворювань та госпіталізацій. Водночас ще декілька регіонів найближчим часом зможуть послабити карантинні обмеження.

  «Але не треба забувати: травневі свята можуть призвести до нової хвилі захворюваності. І тільки від усіх нас залежить станеться це чи ні. Уряд обіцяв, що не буде посилювати карантин на Великдень та травневі свята. Карантин посилювати не будемо, але посилимо заходи контролю за дотриманням тих обмежень, які встановлені. Перш за все йдеться про соціальну дистанцію та масковий режим», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр вкотре закликав дотримуватися протиепідемічних норм і дослухатися до рекомендацій МОЗ, лідерів церков та релігійних організацій, які закликають святкувати Великдень вдома.

  Денис Шмигаль: Перші 200 млн грн пішли на виплати допомоги ФОП і найманим працівникам