• In English
 • Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 вересня 2020 року о 15:02

  У межах робочої поїздки на Херсонщину 10 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю Державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України». Разом з очільником Уряду заклад відвідали заступник Міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко та голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

  Прем’єр-міністр оглянув лабораторію по діагностиці особливо небезпечних інфекцій, де мав змогу особисто ознайомитись із процедурою виявлення COVID-19. Глава Уряду зазначив, що це дає можливість краще розуміти потреби лабораторії у додатковому обладнанні для покращення спроможності державного закладу та збільшення кількості тестувань.

  Окрім цього, Денис Шмигаль зазначив: лабораторія працює на високому рівні та має ефективний підхід до швидкого виявлення контактних хворих. Він додав, що Херсонський обласний лабораторний центр — один із найкращих в Україні.

  «Добре працююча лабораторія дає можливість вчасно приймати рішення та оперативно встановлювати контактних хворих. Мені дуже сподобався ваш підхід до швидкого виявлення хворих та швидкої локалізації. Це дає свій результат, адже Херсонщина є лідером в частині боротьби з COVID-19», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За словами в.о. директора держустанови Олександра Хондуся, підвищення спроможності лабораторного центру — це результат підтримки Уряду в частині оновлення матеріально-технічної бази лабораторії, що дало змогу збільшити кількість тестувань з 70 до 500 ПЛР-тестів на добу.

  Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру Денис Шмигаль ознайомився з роботою Херсонського обласного лабораторного центру