• In English
 • Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 вересня 2020 року о 12:53

  Під час робочої поїздки до Херсонської області 10 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з ходом будівництва автомобільного шляхопроводу через залізницю на ділянці Снігурівка — Херсон. Разом із Главою Уряду були присутні Міністр інфраструктури Владислав Криклій, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін та голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

  «Нагальність побудови в Херсоні цього мостового переходу з’явилася ще 14 років тому, і проект досі не завершено. Зараз він виконаний на 20%. Президент поставив чітке завдання — здати першу чергу проекту до середини наступного року. Зараз ми разом із народними депутатами працюємо над пошуком додаткових інструментів фінансування цього шляхопроводу. Голова Херсонської ОДА взяв процес на особистий контроль та займається цим питанням у щоденному режимі», — зазначив Денис Шмигаль.

  Очільник Уряду наголосив, що дорожні об’єкти є фундаментальною частиною президентської програми «Велике будівництво», і херсонці мають побачити кінцевий результат якнайшвидше.

  «Зараз є унікальна можливість нарешті розпочати й успішно завершити найбільш важливі для розвитку громад, сіл, міст та регіонів інфраструктурні проекти у сфері транспортного сполучення. І я вірю, що нам точно вдасться збудувати по-справжньому європейську інфраструктуру в Україні», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні Денис Шмигаль оглянув будівництво мостового переходу в Херсоні