• In English
 • Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2021 року о 17:09

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у межах робочої поїздки в Дніпропетровську область ознайомився з перебігом будівництва ділянки дороги Південного обходу міста Дніпро.

  Реалізація проекту відбувається в межах програми Президента України Володимира Зеленського. Ділянка має стати частиною автошляху М-30 «Стрий — Ізварине», яка з’єднає захід і схід України.

  Будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпро дозволить збільшити пропускну спроможність доріг вивести за межі міста значну частину транзитних транспортних потоків, а також сприятиме підвищенню безпеки руху та покращенню екологічної ситуації.

  «Дніпро є одним з небагатьох великих міст України, у якого досі відсутня об’їзна автомобільна дорога. Через Дніпро проходить сім загальнонаціональних трас, що створює значне навантаження на транспортну систему міста й суттєво шкодить екології», — зауважив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль підкреслив, що введення в експлуатацію Південного обходу покращить екологічну та логістичну ситуацію в місті.

  «Очікується, що кількість шкідливих викидів у повітря зменшиться на 35-40%, а кількість аварійних ситуацій удвічі. Крім того, обхід дозволить значно покращити якість транспортних перевезень і позитивно вплине на розвиток логістичної системи країни», — зазначив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності» Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності» Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності» Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності» Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності» Денис Шмигаль оглянув будівництво ділянки дороги Південного обходу м. Дніпро, що стане частиною «Дороги Єдності»