• In English
 • Денис Шмигаль: Оцінка МВФ демонструє, що Україна активно впроваджує реформи для розбудови сучасної держави
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 жовтня 2021 року о 19:49

  Уряд України та команда Міжнародного валютного фонду досягли на робочому рівні домовленості, що дозволяє розпочати перший перегляд спільної програми Stand-by. За результатами першого перегляду Україна отримає виплату від МВФ у розмірі приблизно 700 мільйонів доларів США.

  «Співпраця України з МВФ — це один із маркерів для міжнародної спільноти, що наша держава рухається у правильному напрямку. Сьогоднішня оцінка Фонду демонструє, що Україна активно впроваджує реформи для розбудови сучасної держави з розвиненою ринковою економікою. Нещодавно погоджені нові проекти зі Світовим банком, виділення другого траншу макрофіну від ЄС і тепер позитивні домовленості з МВФ — це і є показник ефективності нашої спільної роботи для успішного майбутнього України», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Очікується, що Рада МВФ затвердить домовленість у листопаді цього року та продовжить термін дії програми до кінця червня 2022 року.

  Спільна програма Stand-by між Україною та МВФ на суму 5 млрд доларів США була затверджена 9 червня 2020 року. Вона спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19, зміцнення результатів та продовження реалізації важливих структурних реформ в Україні.

  Денис Шмигаль: Оцінка МВФ демонструє, що Україна активно впроваджує реформи для розбудови сучасної держави