• In English
 • Денис Шмигаль обговорив підтримку України з членами Конгресу США
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 квітня 2022 року о 21:46

  Підтримку України в подоланні наслідків агресії та посилення санкційного тиску на росію обговорив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-зустрічі з членами Конгресу Сполучених Штатів.

  На зустрічі були також присутні Міністр оборони Олексій Резніков та Міністр фінансів Сергій Марченко.

  Прем’єр-міністр України наголосив: дії росії демонструють, що агресор прагне вбити якнайбільше мирного населення, завдати максимальної шкоди інфраструктурі та створити гуманітарну кризу на нашій території.

  «Щоб покласти край війні, геноциду та стражданням українців, нам потрібна подальша підтримка США, насамперед із більшою військовою допомогою та посиленням санкційного тиску», — сказав Денис Шмигаль.

  Глава Уряду також подякував США за черговий нещодавно запроваджений пакет санкцій проти рф. Водночас він наголосив, що ціна, яку росія платить за війну, недостатньо висока.

  «Ми просимо вжити термінових заходів і ввести повне блокування всіх російських банків і фінансових установ, включаючи «Газпромбанк», «Банк Москви» та «Россельхозбанк». Ми закликаємо вас визнати росію державою-спонсором тероризму, запровадити санкції проти активів російського уряду та російських державних підприємств у США, заблокувати доступ російським суднам і морським компаніям до всіх внутрішніх морських портів США», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що Україні потрібен голос США у відстоюванні повного ембарго на ключові російські товари: нафту, газ, метали, корисні копалини.

  «Ваші дії сьогодні мають вирішальне значення для припинення війни росії проти України. Чим швидше ви діятимете, тим більше життів невинних мирних жителів буде врятовано. Вам під силу це зробити», — наголосив Прем’єр-міністр.

  Окремо очільник Уряду подякував США за низку рішень фінансової підтримки України.

  Денис Шмигаль обговорив підтримку України з членами Конгресу США Денис Шмигаль обговорив підтримку України з членами Конгресу США Денис Шмигаль обговорив підтримку України з членами Конгресу США Денис Шмигаль обговорив підтримку України з членами Конгресу США