• In English
 • Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 жовтня 2020 року о 15:21

  Для Уряду важливим пріоритетом є досягнення енергетичної незалежності, оскільки в України є величезний потенціал для нарощення газовидобутку та ефективного використання інфраструктури.

  Про це 23 жовтня заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час наради з членами Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції та інвесторами — переможцями конкурсів угод про розподіл продукції.

  Денис Шмигаль запевнив інвесторів, що Уряд розуміє, що з моменту їх участі в конкурсах на укладення угод на світовому ринку змінилися цінові тенденції.

  «Уряд впевнений, що український енергетичний ринок залишається привабливим в найближчій перспективі та формує достатній попит на новий газовидобуток та розвідку надр», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За словами Дениса Шмигаля, угоди про розподіл продукції — це інструмент залучення значних інвестицій в національну нафтогазову галузь. Міжвідомчою комісією та інвесторами проведено значну роботу з опрацювання їх проектів.

  «Важливого прогресу було досягнуто протягом минулого етапу. Наше спільне завдання — прискорити їх підписання», — зазначив Денис Шмигаль.

  Як наголосив Прем’єр-міністр, Уряд зацікавлений та націлений не тільки на укладення угод про розподіл продукції, але й на їх успішну реалізацію.

  «Підписання цих домовленостей стане прикладом покращення інвестиційного клімату в Україні та буде ще одним вагомим кроком на шляху досягнення енергетичної незалежності держави», — підкреслив очільник Уряду.

  За підсумками наради Прем’єр-міністр доручив Міністерству енергетики, Міністерству юстиції, Міністерству фінансів, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів і Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пришвидшити роботу для укладення відповідних угод.

  Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення енергетичної незалежності — важливий пріоритет для Уряду