• In English
 • Денис Шмигаль: На програму дорожнього будівництва цього року виділено понад 100 млрд грн
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 червня 2020 року о 19:02

  Програма «Велике будівництво», що включає в себе будівництво доріг, набула особливої ваги в контексті розігріву економіки України, що постраждала через карантинні заходи та світову кризу, і Уряд цю програму активно реалізовує.

  Про це на прес-конференції з нагоди 100 днів роботи Уряду заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  За його словами, програма "Велике будівництво" була започаткована і курується безпосередньо Президентом України Володимиром Зеленським і є для нього надзвичайно важливою. «Уряд цю програму розвиває, нам вдалося навіть при формуванні фонду на боротьбу з COVID-19 збільшити кількість коштів в бюджеті на програму дорожнього будівництва», - зазначив Денис Шмигаль.

  Прем'єр-міністр повідомив, що цього року на програму дорожнього будівництва буде виділено більше 100 млрд гривень. «І що також важливо – вперше вже у квітні-травні розпочалася робота над проведенням тендерів і почалося будівництво доріг. Як правило, будівництво доріг розпочиналося в червні-липні, або навіть у вересні-жовтні», - підкреслив очільник Уряду. 

  «Зараз дорожньо-будівельні компанії мають змогу протягом усього теплого сезону будувати дороги, і ми віримо в те, що на осінь українці побачать результати цієї програми», - зазначив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: На програму дорожнього будівництва цього року виділено понад 100 млрд грн