• In English
 • Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 листопада 2021 року о 14:30

  Під час робочої поїздки в Луганську область Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з роботою Центру масової вакцинації проти COVID-19 в приміщенні Сєвєродонецького міського палацу культури. Очільника Уряду супроводжували Віце-прем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук і голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

  Як повідомили Прем’єр-міністру, у центрі масової вакцинації населення загалом щеплено понад 24 тисячі людей. Заклад працює щоденно, без вихідних та святкових днів.

  «Сьогодні ми обговорили з головою військово-цивільної адміністрації питання забезпечення комфорту вакцинації й ПЛР-тестувань на пунктах пропуску. Ми закликаємо всіх українців, незалежно від того, перебувають вони на контрольованих чи тимчасово окупованих територіях, вакцинуватися проти COVID-19. Для цього є всі можливості та всі вакцини, які визнаються у світі. Вакцинація — це ключовий елемент боротьби з пандемією та важливий елемент збереження життя та здоров’я», — зазначив Денис Шмигаль.

  Очільника Уряду поінформували, що в центрі масової вакцинації щодня є можливість щепити 1 тисячу людей. У закладі наявні вакцини Pfizer/BioNTech, CoronaVac і Moderna.

  Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі Денис Шмигаль на Луганщині: В Україні є всі можливості для щеплення проти COVID-19 та вакцини, визнані у світі