• In English
 • Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 квітня 2021 року о 18:57

  14 квітня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з головою правління ArcelorMittal Лакшмі Н. Мітталом. На зустрічі також були присутні Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та представники міністерств.

  Очільник українського Уряду привітав підписання Меморандуму між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та АрселорМіттал щодо підтримки інвестиційних проектів із значними інвестиціями ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг” на період 2022–2032 роки.

  Відповідно до Меморандуму "АрселорМіттал Кривий Ріг" готовий збільшити свій інвестиційний портфель до суми близько 1 мільярда доларів США на відповідний період.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що підписання Меморандуму стало можливим завдяки закону, ініційованому Президентом України Володимиром Зеленським,  щодо «державної підтримки інвестиційних проектів зі значними інвестиціями».

  "Разом з Президентом та Парламентом ми запустили ефективні інструменти, які підвищують інвестиційну привабливість України. Сьогоднішній Меморандум – це один з перших успішних прикладів, коли велика міжнародна компанія планує скористатися відповідними інструментами і збільшити інвестиції та кількість робочих місць в Україні" - відзначив Денис Шмигаль.

  Також, очільник Уряду наголосив, що згідно з Меморандумом значна частина інвестицій буде стосуватися проектів, які зменшують негативний вплив на довкілля. Крім того, Денис Шмигаль подякував керівництву компанії за соціально важливі ініціативи, розвиток медицини та підтримку громад, де розташовано виробництво.

  "Уряд закликає соціально відповідальний бізнес приєднуватися до державних ініціатив в Україні, коли інвестори стають не тільки діловими партнерами держави і громад, а також активно долучаються до розвитку регіону, де вони працюють. Уряд зі свого боку готовий всебічно сприяти подальшому розвитку взаємовигідних відносин та продовжить працювати над покращенням інвестиційного клімату", - відзначив Прем’єр-міністр.

  Меморандум передбачає наступні напрямки розвитку та інвестицій:

  • «зелена металургія», яка сприяє меншому забрудненню та зменшенню вуглецевого впливу;
  • сталий розвиток видобування залізної руди – продовження на 30 років перспектив видобувної діяльності;
  • створення нових виробництв, зокрема прокатного та пруткового стану;
  • модернізація існуючих об’єктів;
  • циркулярна економіка та керування відходами (утилізація біомаси, упорядкування викидів СО2, переробка шлаків і шламів).
  Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій Денис Шмигаль: Меморандум з компанією АрселорМіттал щодо підтримки інвестпроектів на 1 млрд доларів – це позитивна оцінка стратегії Уряду із залучення інвестицій