• In English
 • Денис Шмигаль: «Електронна черга перетину кордону» дозволить швидко проходити оформлення в пунктах пропуску
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 грудня 2021 року о 15:10

  Уряд затвердив старт експериментального проекту «Електронна черга перетину кордону». Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 9 грудня.

  «Ідея роботи черги доволі проста: бронювання часу, коли можна перетнути кордон. Проект дозволить швидко проходити оформлення на кордоні, а транспортним засобам — не простоювати по декілька днів. Також будуть створені комфортні зони очікування. Запровадження «Електронної черги» покращить імідж нашої держави та інвестиційний клімат», — підкреслив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що Україна має значний транспортний потенціал, і українські пункти пропуску на кордоні не повинні ставати перепоною. За його словами, цьогоріч прийнято план модернізації пунктів пропуску, в межах якого відбудеться модернізація 20 та будівництво 12 нових пунктів пропуску. Загальний обсяг програми — майже 10 млрд грн на 3 роки.

  Денис Шмигаль: «Електронна черга перетину кордону» дозволить швидко проходити оформлення в пунктах пропуску Денис Шмигаль: «Електронна черга перетину кордону» дозволить швидко проходити оформлення в пунктах пропуску