• In English
 • Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 лютого 2022 року о 19:59

  Підтримка міжнародних партнерів України сьогодні є надзвичайно важливою та безпрецедентною. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час щорічної зустрічі компаній-членів Американської торговельної палати в Україні.

  Глава Уряду повідомив, що в ці дні в Україні перебувають прем’єр-міністри трьох країн, велика група європейських депутатів і міністрів.

  «Ми ведемо перемовини не лише про загрози та протидію агресії, але й про посилення співпраці, спільні інфраструктурні проекти, розвиток та інвестиції», — зауважив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що завдяки злагодженим діям влади й підтримці міжнародних партнерів економіка України почала відновлюватися після коронакризи. Про це свідчить понад 3% зростання ВВП у 2021 році й рекордний ВВП у понад 195 млрд доларів.

  «Маємо абсолютне перевиконання бюджету за минулий рік, при цьому навантаження на бізнес у відсотковому співвідношенні падає рік у рік. Маємо зростання реальних доходів населення на 6%», — зазначив очільник Уряду та додав, що середня заробітна плата в Україні в грудні 2021 року досягла майже 600 доларів.

  Прем’єр-міністр відзначив також неймовірний зліт ІТ-сектору: «Приріст до 5 млрд доларів у 2020 році та 7 млрд доларів — у 2021 році. Сьогодні український ІТ-сервіс стає одним із головних гравців на ІТ-мапі Європи».

  Будівельна галузь, за словами Глави Уряду, зросла майже на 6%. Він підкреслив, що держава активно розвиватиме цей напрямок далі через програми доступного іпотечного кредитування та реалізацію великої кількості інфраструктурних проектів.

  Також Прем’єр-міністр відзначив рекордні показники експорту — 68 млрд доларів (зростання майже на 40%).

  Денис Шмигаль підкреслив, що держава надалі працюватиме над покращенням інвестиційного клімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше.

  Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше Денис Шмигаль: Держава надалі працюватиме над покращенням інвестклімату, щоб бізнесу ставало в Україні простіше й комфортніше