• In English
 • Денис Малюська взяв участь у IV Конференції з питань реформ в Україні
  Міністерство юстиції України, опубліковано 08 липня 2021 року о 14:30

  7- 8 липня 2021 року в м. Вільнюс (Литовська Республіка) проходить IV міжнародна Конференція з питань реформ в Україні, участь у якій бере Міністр юстиції Денис Малюська.

  Тематика цьогорічної Конференції - «Сильна Україна у сильнішій європейській та євроатлантичній сім’ї». За результатами заходу очікується прийняття Заяви співголів Конференції.

  Під час свого виступу на дискусійній панелі «Порядок денний співпраці України та ЄС: Інтеграція як драйвер трансформації» Денис Малюська поінформував про основні здобутки та виклики для України в контексті покращення умов ведення бізнесу, залучення та захисту іноземних інвестицій.

  «Для розвитку України як привабливої та відкритої для бізнесу й інвестицій держави хочу виділити 4 основоположні складові. Це успішна реалізація судової та антикорупційної реформи, ефективне реформування правоохоронних органів та забезпечення виконання контрактів», - зазначив Міністр юстиції під час виступу.

  Він звернув увагу, що до Верховної Ради внесені важливі законодавчі ініціативи щодо антикорупційного законодавства, удосконалення системи правосуддя та реформи КСУ, частина з яких вже прийняті в першому читанні та мають бути схвалені найближчим часом. Також нещодавно прийнято Закон про Бюро економічної безпеки України, яке протидіятиме правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави.

  «В контексті запуску ринку землі ми можемо з упевненістю говорити про належне забезпечення доступу громадян, які планують проводити юридичні операції із землею, до нотаріальних дій чи реєстраційних послуг.

  Ми запроваджуємо нові підходи та ініціативи, зокрема у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості, відновлення платоспроможності, діджиталізації, доступу до реєстрів та баз даних, запровадження дієвих механізмів альтернативного врегулювання спорів та створення ефективної системи виконання судових рішень», - додав очільник відомства.