• In English
 • Делегація Міністерства оборони України відвідала Центр удосконалення лідерства сержантського складу Сухопутних військ США
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 10:58

  Делегація Міністерства оборони України на чолі з першим заступником Міністра оборони України Іваном Руснаком в рамках візиту до оборонного відомства США відвідала Центр удосконалення лідерства сержантського складу сухопутних військ США.

  Під час візиту українська військова делегація ознайомилася з завданнями, структурою, підпорядкованістю, організацією навчального процесу та змістом навчальних програм.

  У ході проведених брифінгів членів військової делегації поінформували про особливості комплектування Центру викладацьким складом, як відбувається процес відбору слухачів, формування змісту навчання, склад навчальних груп та вплив результатів навчання на подальшу кар’єру військовослужбовців.

  З американської сторони було висловлено побажання щодо участі українських сержантів в інших курсах підготовки молодшого сержантського складу, який повинен в подальшому стати підтримкою головним сержантам.

  В ході візиту обидві сторони висловили глибоке задоволення результатами зустрічі.

  Американська сторона вкотре наголосила, що Україна залишається важливим партнером США та сподівається на подальшу плідну співпрацю.