• In English
 • Делегація Міністерства оборони України у Вашингтоні відвідала Національний університет оборони США
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 вересня 2018 року о 14:17

  Відвідання Національного університету оборони США (м. Вашингтон) для делегації українського військового відомства на чолі з першим заступником Міністра оборони України Іваном Руснаком стало кульмінацією у вивченні досвіду організації системи професійної військової освіти військовослужбовців та державних службовців Збройних Сил та інших відомств США.

  Зазначений університет є найвищою ланкою міжвидової професійної військової освіти США і включає в себе окремі інституції, серед яких основними є Національний воєнний коледж, Школа з вивчення національної безпеки і управління ресурсами імені Д. Ейзенхауера, Інформаційна школа та Об’єднаний міжвидовий командно-штабний коледж (м. Норфолк).

  Під час роботи представники військової делегації детально ознайомилися з організаційно-штатною структурою Національного університету оборони США, системою підпорядкованих коледжів і шкіл, порядком організації навчального процесу в них, навчальними програмами Національного воєнного коледжу та Школи Д. Ейзенхауера, методами проведення навчальних занять, навчально-матеріальною базою, а також порядком акредитації навчальних підрозділів військовими та цивільними відомствами.

  Члени української делегації взяли участь у дискусіях під час проведення семінарських занять у навчальних групах. Крім того, з викладачами зазначених навчальних підрозділів було обговорено зміст навчально-методичних матеріалів, технологію їх розробки та використання під час проведення різних видів занять.

  У ході візиту було проведено низку зустрічей з керівниками та провідними фахівцями університету, зокрема, із віце-президентом Національного університету оборони США Послом Арнольдом Чаком та начальником Школи Д. Ейзенхауера генерал-майором Робінсоном, на які було запрошено офіцерів Збройних Сил України, які наразі навчаються в Національному університеті оборони Збройних Сил США на оперативно-стратегічному рівні підготовки.

  Американська сторона відзначила успіхи українських слухачів у навчанні та підтвердила готовність до надання консультативної та інструкторсько-методичної допомоги у впровадженні передових стандартів освіти в діяльність вищих військових навчальних закладів України відповідно до визначених потреб.