• In English
 • Децентралізацією повинен опікуватись кожен наступний президент і уряд, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 травня 2019 року о 15:15

  Децентралізацією повинен опікуватись кожен наступний президент і уряд. Про це у прямому ефірі на радіо НВ наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Саме децентралізація є тією реформою, яку має захищати і оберігати кожен Уряд, кожен Президент і кожен Парламент. Саме вона дає можливість Україні бути успішною і формувати дуже якісний базовий фундамент на місцях. А тому я впевнений, що будь-хто, хто захоче повернути її в інший бік або сповільнити, буде покараний», – зазначив Геннадій Зубко.

  Він підкреслив, що сьогодні реформа децентралізації є найуспішнішим проектом, який за підтримки Європейського Союзу реалізований в Україні. І тут головне, що Україна демонструє, як вона змінюється ментально щодо менеджменту, системи управління, фінансової системи, повноважень та ресурсів, можливостей і стратегій регіонального розвитку.

  «Реформа набуває міцності, бо вона є нашим шляхом до Європейського Союзу. На місцях сьогодні формуються майбутні лідери, які очолюють громади, і, які з часом зможуть перейти у статус політиків центрального рівня. Вони вже отримали досвід і довіру від людей, тож будуть класними менеджерами і матимуть змогу реалізувати класні і потужні проекти», – наголосив Зубко.