• In English
 • ДАБІ на Херсонщині перевірила уповноважені органи містобудування та архітектури
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 05 квітня 2018 року о 12:34

  За І квартал 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області здійснено 16 перевірок дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил уповноваженими органами містобудування та архітектури. З них – 2 планові та 14 позапланових.

  Під час перевірок виявлено 12 порушень містобудівного законодавства, а саме – Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельних паспортів забудови земельної ділянки та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

  За результатами посадовими особами інспекції надано 2 приписи про усунення порушень, прийнято 1 рішення про зупинення дії містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки і 33 – про скасування дії рішень уповноважених органів. Зокрема, 10 містобудівних умов та обмежень, 19 будівельних паспортів, 4 паспортів прив’язки тимчасових споруд.

  Крім того, винесені постанови у справах про адміністративні правопорушення на загальну суму 28,5 тис. грн, які на сьогодні добровільно та в повному обсязі сплачені до державного бюджету.