• In English
 • Цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 грудня 2021 року о 15:28

  Підтримати найбільш вразливі верстви населення в умовах пандемії —завдання, яке стало основою дій Уряду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 29 грудня.

  Як зауважив Денис Шмигаль, цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів.

  «Двічі були підвищені мінімальні виплати для тих, хто має повний стаж. Проведено індексацію і для непрацюючих, і для працюючих пенсіонерів. Суттєво збільшені доплати військовим пенсіонерам, а також мінімальні пенсії для чорнобильців. Вже другий рік поспіль здійснюються доплати українським пенсіонерам за віком», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Глава Уряду наголосив, що з грудня середня пенсія в Україні досягла майже 4 тисяч гривень. А мінімальна зарплата — 6,5 тисячі гривень. 

  Денис Шмигаль також відзначив, що була суттєво збільшена субсидійна підтримка для людей, і водночас завершено реформу монетизації субсидій.

  Цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів, — Денис Шмигаль Цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів, — Денис Шмигаль Цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів, — Денис Шмигаль