• In English
 • Цьогоріч у санаторіях України оздоровилися більше тисячі учасників АТО Дніпропетровщини
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 20 грудня 2018 року о 11:59

  У 2018 році зміцнили здоров’я більше 1000 українських захисників із Дніпропетровщини. Санаторно-курортне лікування вони проходили у вітчизняних здравницях. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
  «Оздоровчий курс проходять у здравницях від Закарпаття до Азовського узбережжя. Цьогоріч укріпили здоров’я понад 1000 демобілізованих області», – підкреслив Валентин Резніченко.
  Учасники АТО обирають самостійно, у якій саме здравниці відпочивати.
  Популярністю користуються курорти Західної України, Чорноморського та Азовського узбережжя, а також місцеві санаторії Дніпропетровської області.
  За путівкою треба звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання. При собі необхідно мати посвідчення учасника бойових дій, довідку про безпосереднє виконання завдань у зоні АТО та військовий квиток. Крім того, додається медична довідка за формою 070/о.

  Путівки – державним та місцевим коштом.

  Додатково про оздоровчу програму для АТОвців можна дізнатися в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1 (1-й поверх), телефони: (056) 742-86-62 та (068) 679-89-61.
  Також можна звертатися до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном:(067) 909-79-89.