• In English
 • Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували майже 15 км дороги Кам’янське-Перещепине-Жемчужне
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 17 грудня 2021 року о 11:36

  На Дніпропетровщині відновили автошлях Кам’янське-Перещепине-Жемчужне. Цьогоріч відремонтували майже 15 км дороги. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.
  «Дорожня інфраструктура області невпинно змінюється. Усе більше автошляхів перетворюються з розбитих вщент «напрямків» на якісні магістралі. Це стосується як доріг державного, так і місцевого значення», – сказав Максим Беспальчук.
  Автошлях Кам'янське-Перещепине-Жемчужне – дорога територіального значення. Її звели ще у 70-х роках ХХ століття. У 2021-му вперше за десятки років відновили майже 15 км. Роботи виконали за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
  Найперше підрядники оновили 9-кілометрову ділянку дороги від міста Кам'янське у напрямку села Шульгівка. Далі відремонтували ще понад 5,5 км. Це ділянка біля каналу Дніпро-Донбас. Вона починається від дворівневої транспортної розв’язки нової траси на Київ та виходить на старий автошлях Н-31.
  «На обох ділянках уклали нове покриття, розчистили та укріпили узбіччя. А ще нанесли розмітку холодним пластиком та встановили дорожні знаки», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.  
  Загалом цьогоріч в області відновили 126 км місцевих доріг.