• In English
 • Цьогоріч на Дніпропетровщині відремонтували 4 мости
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 25 листопада 2020 року о 12:42

  На Дніпропетровщині завершили капітальний ремонт 4-х мостів: у Павлоградському, Солонянському та Нікопольському районах. Ще два нині в роботі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Опікуємося інфраструктурою регіону. Оновлюємо місцеві автошляхи, а ще – приводимо до ладу розташовані на них штучні споруди: мости і шляхопроводи. Деякі з них раніше були доведені до аварійного стану, або навіть зруйновані. Цьогоріч капітально відремонтували 4 такі споруди. Нині вони абсолютно безпечні для пересування», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
   
  Невеличкий місток, розташований на сільській дорозі між Миронівкою та Шолоховим у Нікопольському районі, був у аварійному стані. Шляхопровід побудували півстоліття тому, з тих пір – жодного капремонту. За цей час бокові балки зруйнувалися, а середні опори – деформувалися.

  Міст відновили. Підрядники відремонтували опори та балки.

  З переправою в Солонянському районі інша історія. Вона розташована на під’їзді до Микільського-на-Дніпрі.

  Потреба у шляхопроводі виникла через часті-густі паводки. Його звели у 90-ті за застарілими технологіями. Цьогоріч ремонтники проклали там водопропускну трубу, зверху улаштували дорогу. Конструкція стала значно надійнішою, кажуть фахівці.

  Також 2 мости капітально відремонтували на дорозі Зелене-Богданівка-Богуслав, що у Павлоградському районі. Нині завершують роботи на третьому, біля села Богданівка.

  Ще один міст ремонтують на дорозі Васильківка-Чаплине, інший – на автошляху Солоне-Лошкарівка.