• In English
 • Цьогоріч оздоровлення у санаторіях України пройдуть майже 600 атовців Дніпропетровщини
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 12 серпня 2019 року о 12:46

  До кінця 2019 року в санаторіях у різних куточків України оздоровляться до 600 учасників АТО Дніпропетровщини. Нині на курортному лікуванні перебувають понад 70 хлопців та дівчат. Кошти на їхнє оздоровлення виділила держава. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Щороку держава виділяє кошти на оздоровлення наших захисників. Атовці самі вільні обирати санаторій та його місцезнаходження. Все залежить від медичних показань та рекомендацій лікаря», – зазначили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Курс санаторно-курортного лікування – 18 днів. Він передбачає фізпроцедури, лікувальну фізкультуру, грязьові ванни, мінеральні води.

  «У літній період бійці віддають перевагу лікувально-оздоровчим центрам у причорноморському та приазовському регіонах. Це санаторії Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, Запорізької області», – додали в департаменті.

  Також улітку в атовців великий попит на львівські курорти – «Трускавець» та «Східниця». Восени котируються карпатські оздоровниці, а також хвойні санаторії Київщини та Харківщини.

  Аби отримати безкоштовну путівку, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації. До кінця 2019 року приймаються заявки на наступний рік, підкреслили в департаменті.