• In English
 • Чорноморський банк торгівлі та розвитку вже профінансував 48 українських проектів на суму 776,2 млн євро
  Міністерство економіки України, опубліковано 01 жовтня 2021 року о 16:40

  Наразі Чорноморським банком торгівлі та розвитку схвалено 53 інвестиційні проекти в Україні на загальну суму в 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування за 48 в розмірі 776,2 млн євро, що підтверджує статус України як активного учасника міжнародних економічних відносин.

  Про це зазначив заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка, який 30 вересня – 1 жовтня взяв участь у 138-му засіданні Ради директорів Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) та 14-му Спеціальному засіданні Ради Керуючих ЧБТР.

  «Україна зацікавлена у посиленні торговельно-економічних зв'язків та є надійним партнером для реалізації широкого спектру фінансових проектів. Зокрема, фінансування від Чорноморського банку торгівлі та розвитку отримали такі сфери економіки, як споживчий сектор, фінансові установи, промисловість, комунальний сектор, телекомунікаційні послуги, енергетика, сировина тощо. Ми націлені на подальше розширення взаємовигідної співпраці нашими міжнародними партнерами», - прокоментував Тарас Качка.

  Так, у ході 138-го засідання Ради директорів ЧБТР було поінформовано про операції банку станом на кінець серпня 2021 року, розглянуто нові проекти банку та зміни до існуючих. Крім того, учасники здійснили піврічний огляд бюджету 2021 року та інших фінансових питань банку.

  На 14-му Спеціальному засіданні Ради Керуючих ЧБТР було оглянуто стан справ ЧБТР за результатами першого півріччя 2021 року та затверджено Стратегію внеску капіталу і технічних параметрів підписки на капітал. Крім того, в рамках заходу відбувся Круглий стіл з регіонального економічного розвитку.

  Довідково

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) – міжнародна фінансова організація зі штаб-квартирою в Салоніках, Греція, була створена Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною. ЧБТР розпочав свою діяльність у червні 1999 року.