• In English
 • Черкаські аудитори протягом січня – серпня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 72,3 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 вересня 2021 року о 10:21

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – серпня 2021 року провели 30 ревізій, 6 аудитів та 25 перевірок публічних закупівель.

  Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 180,6 млн гривень.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 57 управлінських рішень та використали 20 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 22 контрольних заходів та розпочато 17 досудових розслідувань.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 1 позов до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 338,4 тис. гривень.

  До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За допущені порушення складено 135 протоколів про адміністративні правопорушення, 44 особи притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадові особи об’єктів контролю звільнено із посад.