• In English
 • Черкаська область стане першою, де буде реалізовано пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 20 березня 2019 року о 18:02

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець підписали Меморандум про співпрацю і наголосили на всебічній підтримці проекту.

  Унікальність цього проекту полягає в тому, що кожного з ветеранів Черкаської області відвідає група фахівців, що складається з соціального працівника і ветерана, з метою проведення первинного анкетування - опитування. Робота проводитиметься не тільки з самими ветеранами, але і з їх родинами, а також охоплюватиме родини загиблих. Отримані дані заноситимуться в базу даних на планшеті. У подальшому отримана інформація слугуватиме не тільки для визначення наявних проблем, але і для пошуку шляхів їх комплексного вирішення, створення певної системи і розробки комплексної програми з психосоціальної реабілітації ветеранів усієї країни.

  «Метою є визначення фізичного, психологічного стану ветеранів для комплексного розуміння потреби у послугах і пільгах. Після його реалізації у Черкаській області і обробки результатів ми плануємо його реалізацію у межах всієї України», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Передбачається, що проект стартує на початку квітня, а результати будуть представлені вже у червні, після чого будуть підстави для старту всеукраїнського етапу.