• In English
 • Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриється у місті Буча, на Київщині
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 квітня 2021 року о 19:50

  Національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, планує відкрити центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у місті Буча Київської області.

  Як і в усіх інших центрах Дія.Бізнес, підприємці Бучі зможуть отримувати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів. У центрі також працюватиме спеціальна pop-up-локація, де кожен зможе тестувати свій продукт, зібрати відгуки на товар і допрацювати його перед виходом на ринок.

  Центр Дія.Бізнес площею 280 квадратних метрів буде розташований на території одного з житлових комплексів міста Буча.

  Відкриття центру Дія.Бізнес у Бучі заплановане на літо 2021 року.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що мережа центрів Дія.Бізнес буде об’єднувати не тільки великі міста, але й регіони.

  «Центри підтримки підприємців ми плануємо відкрити в кожному місті України з населенням більше 50 000 чоловік. Ми свідомо будемо відкривати центр Дія.Бізнес не в Києві, а саме на Київщині, де підприємці мають більше складнощів і проблем через відсутність екосистеми підтримки підприємців», — заявила Валерія Іонан.

  Детальніше на сайті  Мінцифри.