• In English
  • Цей Парламент і Уряди за останні 5 років – найефективніші у реалізації реформ за весь час незалежності, – Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 травня 2019 року о 18:49

    Цей Парламент і Уряди за останні 5 років – найефективніші у реалізації реформ за весь час незалежності, в ефірі радіо НВ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

    «Нинішня каденція Парламенту і два Уряди, які працювали після Революції Гідності і взяли на себе весь негатив, все ж були найефективнішими за роки незалежності у реалізації реформ. Це реформа охорони здоров'я, яка мала шалений опір. Питання енергоефективності, судова реформа, антикорупційна, держуправління, і це навіть не повний перелік. І як людям пояснити, що без цього рухатися країні вперед неможливо? Це був шалений спротив системі та навіть спротив тих людей, які були задіяні у процесі, але не розуміли кінцевої мети реформ. Це коли з людьми розмовляєш цифрами, то вони погоджуються, але як при ремонті у квартирі – ніби розуміють, що буде добре, але це для них стрес», – зазначив Геннадій Зубко.

    Урядовець впевнений, що ключовим завданням наступного Парламенту і Уряду має стати підтримка малого і середнього бізнесу, який у нашій країні є досі недооціненим. «Будь-які речі, які стосуються підтримки бізнесу, залучення цих людей до управління громадами, до реалізації інфраструктурних проектів, є дуже важливими. Бо середній клас є тягловою силою будь-якої розвинутої країни. За ним стабільність держави», – підкреслив Геннадій Зубко.