• In English
 • Бюджетний процес 2021: Мінфін проводить моніторинг оприлюднення ГРК бюджетних запитів
  Міністерство фінансів України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 17:07

  У рамках підготовки проекту закону про Державний бюджет України на 2021 рік Міністерство фінансів проводить моніторинг дотримання головними розпорядниками коштів державного бюджету (ГРК) вимог Бюджетного кодексу України щодо оприлюднення бюджетних запитів на 2021-2023 роки.

  За результатами моніторингу на сьогодні 65% головних розпорядників коштів державного бюджету вже розмістили бюджетні запити на своїх офіційних сайтах.

  Мінфін продовжує проводити роботу з головними розпорядниками з питань підготовки державного бюджету 2021, у тому числі, стосовно необхідності дотримання вимог Бюджетного кодексу України щодо оприлюднення інформації про бюджет.

  Одним із принципів, на якому ґрунтується бюджетна система України – це принцип публічності та прозорості, що передбачає інформування громадськості з питань бюджетної політики, зокрема, перебігу бюджетного процесу.

   Нагадаємо, що 14 вересня поточного року Уряд схвалив розроблений Мінфіном проект закону про Державний бюджет України на 2021 рік, після чого його було направлено на розгляд Верховної Ради. 18 вересня Міністр фінансів України Сергій Марченко представив проект держбюджету парламентарям.