• In English
 • Бюджет Міноборони у 2020 році становитиме 136,6 млрд грн – це найбільший бюджет в історії, який виділяється на оборону, - Міністр оборони України
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 жовтня 2019 року о 18:20

  «Бюджет Міноборони у наступному році становитиме 3 відсотки від ВВП. Це 136,6 мільярда гривень, що є найбільшим бюджетом в історії, який виділятиметься на оборону. Ця сума набагато більша, ніж у поточному році. Цьогоріч бюджет військового відомства становить майже 103 мільярди гривень».

  Про це сьогодні, 8 жовтня, повідомив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

  За його словами, пріоритетним напрямком для оборонного відомства є зміцнення обороноздатності, зокрема, оновлення військової техніки, озброєння, а також відновлення критичної інфраструктури.

  Андрій Загороднюк зазначив, що Міністерство оборони України продовжує роботу з Урядом, Радою національної безпеки і оборони України щодо організації цього процесу, і вже найближчим часом громадськість буде поінформовано про розподіл зазначеного бюджету, виділеного на оборону.

  «Є програма Уряду, там є належне місце для Міністерства оборони. Зараз ми проробляємо саму програму Міністерства та план роботи, який ми озвучимо у відповідний термін. Всі абсолютно чітко розуміють, що оборона – це пріоритетне завдання і в Уряді, і в Офісі Президента, і у Верховній Раді, немає жодних сумнівів з цього приводу», – зазначив  глава вітчизняного військового відомства.

  Він також спростував поширювану в окремих ЗМІ інформацію щодо начебто «скасування пільг військовослужбовців Збройних Сил України».

  «Позиція Уряду абсолютно чітка: пільги ніхто не скасовуватиме, вони залишаться!» – наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.