• In English
 • Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром енергетики США
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 травня 2019 року о 11:33

  Останніми роками взаємовідносини України та США тільки покращуються. Україна та США мають багато спільних напрацювань, які потрібно підсилювати у майбутньому. Про це йшлося під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міністром енергетики США Ріком Перрі. Це другий візит Ріка Перрі в Україну, перший відбувся у листопаді 2018 року.

  «Хочу подякувати американським колегам за підтримку в енергетичній сфері. Маємо багато спільних напрацювань, які потрібно підсилювати задля енергетичної безпеки України та всього регіону», - сказав Глава Уряду.

  Він окремо наголосив, що Уряд почав дерегуляцію енергетичної сфери в країні та зробив відкритим доступ до українських надр та добичі українського газу.

  За словами Прем’єр-міністра, основна стратегічна мета Уряду - повна інтеграція до енергетичного ринку ЄС, а також збереження ролі України як ключового транзитера газу.

  Глава Уряду України запропонував Міністру енергетики США об’єднати зусилля з протидії російському газовому проекту Nord Stream 2.

  «Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії. Вони хочуть використати цей газопровід для впливу на європейських партнерів. Україна категорично проти будівництва. Дякуємо США за підтримку в цьому важливому питанні», - сказав Володимир Гройсман.

  У свою чергу Рік Перрі наголосив, що США підтримують Україну і залишаться нашим сильним економічним партнером.

  «В Україні величезні природні ресурси знаходяться під землею і це важливий ресурс вашого народу. Потрібно протидіяти тим, хто може використовувати енергетику як зброю. Тому США виступає проти будівництва російського газопроводу Nord Stream 2», - сказав він.

  Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром енергетики США Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром енергетики США Будівництво Nord Stream 2 - різновид енергетичної зброї Росії, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром енергетики США