• In English
 • Бренд Ukraine Now отримав престижну премію Red Dot Design Award
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 16 серпня 2018 року о 13:37

  Єдиний бренд України Ukraine Now, розроблений з метою популяризації України у світі, отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну - Red Dot Design Award у категорії Corporate Identity.

  Коментуючи цю подію, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що така нагорода - це визнання нашої креативної індустрії та прекрасна промоція держави. «Звичайно, винятково графікою не створиш прекрасний імідж, але це теж важлива складова. А роботу над брендом ми будемо продовжувати, щоб іноземці впізнавали, поважали та захоплювалися досягненнями нашої країни», - написав Прем’єр-міністр на своїй сторінці у Facebook.

  Координацію розробки здійснювало Міністерство інформаційної політики та Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів. Тож державний секретар МІП Артем Біденко підкреслив, що це досягнення є командним результатом. «Безумовно, це надзвичайний і водночас очікуваний для нас результат – адже це результат потужної командної роботи. Це хороший приклад, коли треба впевнено робити свою справу, вірити в неї, боротися за неї. І ми далі будемо просувати Україну в світі і досягатимемо реального визнання на професійному рівні», - зазначив він.

  Довідково 

  Розробники бренда Ukraine Now- українська агенція Вanda, яка в портфелі проектів має декілька визнаних ідей. Серед них - бренд конкурсу Євробачення, який проходив у Києві в 2017 році.

  Red Dot Design Award – міжнародна дизайнерська премія, яка існує більш ніж 50 років.